Revee silikoninis gelis nuo randų 20 g.

0.0/5

 39,00

Kas yra „Revée®” randų gelis?

Tai skaidrus ir 100 % medicininės kokybės silikono gelis. Juo rekomenduojama gydyti randus, atsiradusius po operacijų, nudegimų ir kitų sužalojimų, nes jis greitai džiūsta ir padeda palaikyti tinkamą odos drėkinimą. Įrodyta, kad medicininio silikono naudojimas lygina, minkština ir lygina randus, mažina su jais susijusį skausmą, niežulį ir diskomfortą, taip pat sumažina randų paraudimą. Revée® randų gelis lengvai naudojamas ant visų odos paviršių, įskaitant veidą, krūtinę, sąnarius ir judesių įtemptas kūno dalis. Jis greitai džiūsta, sukurdamas skaidrią plėvelę, ant kurios vėliau galima tepti kremą nuo saulės nesumažinant jo veiksmingumo.

Produkto kodas: Rev.1420 Kategorijos: , , ,
Prekės ženklas:
revee logo

Kaip naudoti „Revée®” gelį nuo randų?

  1. Nuplaukite ir nusausinkite reikiamą vietą, nes „Revee®” randų gelis turi būti tepamas tik ant sausos ir švarios odos.
  2. Atsargiai užtepkite nedidelį kiekį gelio ant rando, jo nemasažuodami. Jei priemonės užtepama per daug, švelniai nuvalykite ją šluoste, kad nesuteptumėte drabužių.
  3. Kai „Revée®” randų gelis išdžius, ant odos galite tepti makiažą, kosmetiką ar apsauginį kremą nuo saulės.
  4. Naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare, mažiausiai 2-3 mėnesius. Esant sudėtingiems randams, gydymą gali tekti tęsti.

100 % silikono gelis (ciklopentasiloksanas, cikloheksasiloksanas, dimetikono ir vinilo dimetikono kryžminis polimeras), skirtas hipertrofiniams randams ir keloidams gydyti ir jų profilaktikai.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

REIKIA PATARIMO? PARAŠYKITE MUMS.